Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Муфти преміум категорії з самозмазуючими зубами!

Муфти з самозмазуючими зубами Sapit Flex
Sapit Flex önkenő fogas tengelykapcsolók
Самозмазучі муфти Sapit Flex складаються з двух сталевих половинок спеціальної форми та з роликової самозмазуючої вкладки високої міцності. Завдяки спеціальному виконанню допускається їх використання в обидвах обертових напрямках,  поглинаючи впливи від нерівномірних та альтернативних навантаженнь.

Муфти з самозмазуючими зубами компенсують незначні відхилення між ведучим і веденим валом, що може виникнути в результаті не коректної зборки, теплового розширення чи конструкційної еластичності.
Чому саме вироби Sapit Flex?
  • Спеціальне виконання забезпечує нескінчений термін використання металічних частин, так як при поломці роликової вкладки металічні частини не контактують.
  • Циліндричні роликові елементи виготовлені з спеціального самозмаючого матеріалу які і при високих навантаженнях допускають осьові зміщення завдяки телескопічного ефекту.
  • Муфти доспускаються до роботи при температурі навколишнього середовища від -20°C до +80°C.
Доступні серії
Серія DNSA
Рекомендовано для приводів малої та середньої потужності з можливістю осьового зміщення одного з елементів приводу для заміни циліндричних роликових елементів.
2 részes DNS sorozat
Серія DNS
Якщо довжина валу допускає, то заміну циліндричних роликових елементів можно виконати і без осьового зміщення елементів приводу.
 
3 részes DNS sorozat
Муфти з самозмазуючими зубами Sapit Flex спроектовані для задоволення різних умов використання та потреб.
Далі до продукту →
Муфти виготовлені зі сталі по стандарту C 45 UNI EN 10083/1, але за спеціальною потребою можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або за стандартами ATEX 94/9/CE.
Бажаєте задати питання?
Питання можете задати нашим менеджерам. Також чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі

  

Варіанти на аграрні ремінні передачі та перелік акційних ремнів

Точно спроектовані ремневі трансмісії працюють бездоганно тільки з ремнями відповідної якості. В ремінних трансмісіях аграрної та садової техніки - на відміну від звичайних промислових ремнів -  надзвичайно важливим являється використання ремнів призначених саме в вузол.
Для газонокосарок пропонуємо використовувати ремні Garden, а для аграрного сектору ремні виробника Optibelt, а саме лінійку надзвичайно потужних ремнів Optibelt Agro Power (звичайні промислові ремні не можуть замінити по всім параметрам спеціальні аграрні ремні).

Читаю далі