Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Муфти преміум категорії з самозмазуючими зубами!

Муфти з самозмазуючими зубами Sapit Flex
Sapit Flex önkenő fogas tengelykapcsolók
Самозмазучі муфти Sapit Flex складаються з двух сталевих половинок спеціальної форми та з роликової самозмазуючої вкладки високої міцності. Завдяки спеціальному виконанню допускається їх використання в обидвах обертових напрямках,  поглинаючи впливи від нерівномірних та альтернативних навантаженнь.

Муфти з самозмазуючими зубами компенсують незначні відхилення між ведучим і веденим валом, що може виникнути в результаті не коректної зборки, теплового розширення чи конструкційної еластичності.
Чому саме вироби Sapit Flex?
  • Спеціальне виконання забезпечує нескінчений термін використання металічних частин, так як при поломці роликової вкладки металічні частини не контактують.
  • Циліндричні роликові елементи виготовлені з спеціального самозмаючого матеріалу які і при високих навантаженнях допускають осьові зміщення завдяки телескопічного ефекту.
  • Муфти доспускаються до роботи при температурі навколишнього середовища від -20°C до +80°C.
Доступні серії
Серія DNSA
Рекомендовано для приводів малої та середньої потужності з можливістю осьового зміщення одного з елементів приводу для заміни циліндричних роликових елементів.
2 részes DNS sorozat
Серія DNS
Якщо довжина валу допускає, то заміну циліндричних роликових елементів можно виконати і без осьового зміщення елементів приводу.
 
3 részes DNS sorozat
Муфти з самозмазуючими зубами Sapit Flex спроектовані для задоволення різних умов використання та потреб.
Далі до продукту →
Муфти виготовлені зі сталі по стандарту C 45 UNI EN 10083/1, але за спеціальною потребою можуть бути виготовлені з нержавіючої сталі або за стандартами ATEX 94/9/CE.
Бажаєте задати питання?
Питання можете задати нашим менеджерам. Також чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Планетарні редуктори до серводвигунів

Шукаєте редуктор до серводвигуна?
На складах Power Belt знайдете його!

Читаю далі

  

Технологія герметизації TEMAC

Дві нові групи продуктів були додані в асортимент нашого центрального складу в Угорщині.

При потребності данної продукції прохання звязатися з нашими менеджерами, які нададуть Вам технічної інформації та опис вущільнювачів Temac.
Для не складських позицій ми гарантуємо короткий термін поставки в повному асортименті фабрики Temac.
Незалежно від того, чи це прості або складні технічні умови, 100-річний досвід роботи фабрики Temac (Чехія) і готовність наших колег гарантують, що ви отримаєте потрібний продукт, коли йдеться про технологію ущільнення.

Читаю далі