Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Нові розробки для захисту кабелів роботів!

Нові розробки для захисту кабелів роботів!
Új kábelvédelmi fejlesztések robotokhoz!
Бажаємо представити два рішення для захисту кабелів роботів Universal Robots. В обох рішеннях захистники кабелів кріпляться до роботів завдяки хомутів. Захистні рішення доступні до роботів типорозміру 3, 5 та 10, з захистниками діаметру 22мм та 28мм.
Фіксоване кріплення
Fix zsámolyos kivitel
Перевагою фіксованого кріплення являється більш приємлива ціна, але в цьому випадку робот можно використовувати в обмеженому діапазоні руху. Точка фіксації монтована на UR Band не здатна безперешкодно слідкувати за рухом робота. Цей варіант захисту можно використовувати в випадках, коли робот не проводить рухи скручення в великих діапазонах та не вигинається назад. Захистники кабелів доступні в чорному кольорі.

Внутрішні діаметри захистних рукавів:
22мм та 28мм
Обертове кріплення
Forgózsámolyos kivitel
Перевагою обертового кріплення являється відсутність просторового обмеження руху робота. Завдяки гнучкості рукава та обертової основи допустимі і найбільш складні рухи. Базовий колір захистника чорний, але під спеціальне замовлення можемо поставити в жовтому кольорі. В кінцівках захистного рукава знаходяться елементи для організації кабелів.Внутрішні діаметри захистних рукавів:
22мм та 28мм
Рішення для захисту кабелів доступні з центрального складу та за 7 робочих днів можуть бути поставлені до України. Якщо виникли питання то можете їх задати нашим менеджерам.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Яке з'єднання вибрати? Допоможемо!

Окрім добре перевірених з'єднань Spieth,  вам також варто поглянути на новаторів, які пропонують нові рішення, біля  яких ми не можемо пройти, без слова.
Power Belt допомагає вам орієнтуватися між різними марками.

Читаю далі

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі