Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Клинові ремні Optibelt AGRO POWER за більш доступною ціною

Професіональна техніка вимагає ремні бездоганної якості!
Optibelt AGRO POWER ékszíjak idén még kedvezőbb áron
Якісно та точно спроектовані трансмісії потребують відповідної якості ремні. В трансмісіях с-г техніки, на відміну від звичайних промислових трансмісій, дуже важливим є точно знати вузол використання, тип агрегату.

Optibelt володіє значним досвідом в галузі вимог виробників клинових трансімісій, як в промисловому галузі, так і в галузі с-г техніки. Виробництво ремнів супроводжується постійним вдосконаленням сировини та технології, таким чином коди серії AGRO POWER (AP1000000) не вказують на розмір та виконання ремнів.
Optibelt AGRO POWER ékszíjak idén még kedvezőbb áron
Сільсько-господарська галузь використання ремнів вимагає спеціальну сировину, побудову та технологію виробництва. Якість ремнів AGRO POWER співпадає з якістю ремнів, якими агрегати були оснащені першоначально з заводу. Гарантія на це вміння та досвід виробника Optibelt в цій галузі.
Garden ékszíj
Сільськогосподарські
клинові ремені
Шукати між с-г ремнями можете по оригінальному коду (код виробника),
або по коду AGRO POWER тут:
інтернет магазин →
Також тут зможете знайти ремні Stomil Sanok Harvest Belts виготовлені з оригінальними кодами виробників, та тільки до комбайнів Fortschritt ремні DTE Ripe (з кодом виробника)
Бажаєте задати питання?
Питання можете задати нашим менеджерам. Також чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Лінійні направляючі TBI MOTION та зажимні фіксатори ERRE.DI.

Фіксуйте каретку лінійної направляючої - навіть у вертикальному положенні - мануально або пневматично. Фіксатори на 100% сумісні з лінійними направляючими TBI MOTION таким чином гарантують надійне рішення для зупинення та фіксації.

Читаю далі

  

Роликові ланцюги IWIS з зубцями для термоформовочних машин

Роликові ланцюги IWIS з зубцями створені саме для термоформовочних машин. Вибираючи німецькі ланцюги IWIS для виробництва термоформованих пакувальних матеріалів вибираєте точність і довгий термін служби.
Дізнайтесь більше про роликові ланцюги IWIS з зубцями!

Читаю далі