Наша продукціяНаша продукція

НовиниНовини

Клинові ремні Optibelt AGRO POWER за більш доступною ціною

Професіональна техніка вимагає ремні бездоганної якості!
Optibelt AGRO POWER ékszíjak idén még kedvezőbb áron
Якісно та точно спроектовані трансмісії потребують відповідної якості ремні. В трансмісіях с-г техніки, на відміну від звичайних промислових трансмісій, дуже важливим є точно знати вузол використання, тип агрегату.

Optibelt володіє значним досвідом в галузі вимог виробників клинових трансімісій, як в промисловому галузі, так і в галузі с-г техніки. Виробництво ремнів супроводжується постійним вдосконаленням сировини та технології, таким чином коди серії AGRO POWER (AP1000000) не вказують на розмір та виконання ремнів.
Optibelt AGRO POWER ékszíjak idén még kedvezőbb áron
Сільсько-господарська галузь використання ремнів вимагає спеціальну сировину, побудову та технологію виробництва. Якість ремнів AGRO POWER співпадає з якістю ремнів, якими агрегати були оснащені першоначально з заводу. Гарантія на це вміння та досвід виробника Optibelt в цій галузі.
Garden ékszíj
Сільськогосподарські
клинові ремені
Шукати між с-г ремнями можете по оригінальному коду (код виробника),
або по коду AGRO POWER тут:
інтернет магазин →
Також тут зможете знайти ремні Stomil Sanok Harvest Belts виготовлені з оригінальними кодами виробників, та тільки до комбайнів Fortschritt ремні DTE Ripe (з кодом виробника)
Бажаєте задати питання?
Питання можете задати нашим менеджерам. Також чекаємо на Ваше замовлення через інтернет магазин.
separator
Назад до Головної сторінки

  

Відмінне рішення для прецизійних транспортуючих систем

Компанія Elatech з початку свого існування розглядаля потреби Кліентів з максимальною ретельністю, завжди намагаючись досягти найкращого рішення. Поліуретанові паси Elatech завжди були проектовані, виготовленні та оптимізованні з статичними та динамічними дослідженнями, щоб забезпечити найкрашші рішення у прецизійних системах транспортування, лінійного переміщення, підйомних механізмах та передачах високої потужності.

Читаю далі

  

Варіанти на аграрні ремінні передачі та перелік акційних ремнів

Точно спроектовані ремневі трансмісії працюють бездоганно тільки з ремнями відповідної якості. В ремінних трансмісіях аграрної та садової техніки - на відміну від звичайних промислових ремнів -  надзвичайно важливим являється використання ремнів призначених саме в вузол.
Для газонокосарок пропонуємо використовувати ремні Garden, а для аграрного сектору ремні виробника Optibelt, а саме лінійку надзвичайно потужних ремнів Optibelt Agro Power (звичайні промислові ремні не можуть замінити по всім параметрам спеціальні аграрні ремні).

Читаю далі